Inzeráty
Dražba 3-izbového bytu v Lučenci
Rúbanisko III · Lučenec · 984 01 · Lucenec
Byty – predajSúkromníkStiahnutý 2. 8. 2026Cena: C · +2.5 % vs mesto
Posledná inzerovaná cena
87 900 €
bez zmeny ceny od uvedenia
Cena za m²
1 204 €/m²
51. percentil v meste (161 porovnateľných)
Dní na trhu
0 dní
inzerované od 2026-08-01 · ukončené
Medián mesta
79 900 €
167 aktívnych v meste
Cenová história
Od pridania po stiahnutie · zmeny zaznamenané priebežne
| Dátum | Udalosť | Cena | Zmena |
|---|---|---|---|
| 2. 8. 2026 | Pridaný do ponuky | 87 900 € | — |
| 2. 8. 2026 | Stiahnutý z ponuky | 87 900 € | — |
Kontext voči mestu
Lucenec · Byty – predaj · k 2026-09-02
€/m² percentilp51
lacnejší koniecdrahší koniec
- Medián €/m² v meste
- 1 174 €/m²
- Tento inzerát
- 1 204 €/m²
- Odchýlka od mediánu
- +2.5 %
- Cenové pásmo mesta (p25–p75)
- 64 750–93 288 €
- Aktívnych v meste
- 167
Vlastnosti
Extrahované z titulku a popisu inzerátu
PivnicaPôvodný stav7. podlažiepanelVlastníctvo: Osobné
Porovnateľné v okolí (~2 km · rovnaký typ · izby ±1 · plocha ±30 %)
Aktívne v okolí
Konkurenčná ponuka — čo kupujúci vidia vedľa tohto inzerátu
| Inzerát | Vzdial. | Plocha | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Predaj 3-izbového bytu s loggiou po kompletnej rekonštrukcii, 72 m², Rúbanisko III, Lučenec.3-izb. · Lučenec – Rúbanisko III | 165 m | 72 m² | 98 000 € | 1 361 |
| Slnečný 3izbový byt na Rúbanisku I v Lučenci3-izb. · Rúbanisko I | 379 m | 61 m² | 79 000 € | 1 295 |
| 3 izbový byt na predaj3-izb. · Lučenec | 488 m | 80 m² | 104 000 € | 1 300 |
| Hľadám 1 alebo 2 izbový byt v LC2-izb. · Lučenec | 488 m | 61 m² | 95 000 € | 1 552 |
| Na predaj 2 izbový byt, Rúbanisko II, Lučenec.2-izb. · Lučenec | 488 m | 64 m² | 67 000 € | 1 047 |
| Zrekonštruovaný trojizbový byt v Lučenci3-izb. · Lučenec | 488 m | 72 m² | 74 900 € | 1 040 |
| ❗️2-izbový byt - predaj❗️2-izb. · Lučenec | 488 m | 63 m² | 82 900 € | 1 316 |
| PREDÁM 4-IZBOVÝ BYT4-izb. · Lučenec | 488 m | 72 m² | 85 000 € | 1 181 |
| ZÁUJEM O 3-IZBOVÝ BYT – LUČENEC3-izb. · Lučenec | 488 m | 72 m² | 115 000 € | 1 597 |
| 3 izbový byt3-izb. · Lučenec | 488 m | 61 m² | 101 200 € | 1 662 |
Nedávno zmizli v okolí
Pravdepodobne predané/prenajaté — posledná inzerovaná cena a čas na trhu
Ponukové ceny · posledná inzerovaná cena nemusí byť finálna predajná cena · „zmiznutie" inzerátu znamená stiahnutie z ponuky, nie potvrdený predaj.